Nebegaliu grąžinti paskolos… Ką daryti?

Kaip ir sako greitųjų kreditų reklamos – pasiskolinti yra labai paprasta. Iš tiesų – gauti norimą pinigų sumą nėra sudėtinga. Turite atitikti vos kelis reikalavimus ir pinigais gana greitai pasieks jūsų sąskaitą. Taip žmonės tampa laimingi, nes gali be jokių papildomų vargų vėl finansiškai stovėti ant kojų. Tačiau toks skubotas skolinimasis dažnai pridaro papildomų problemų. Neapgalvoję jokių geriausių variantų pasirenka pačią pirmą firmą kuri pasitaiko po ranka ir pasinaudoja jos teikiamomis paslaugomis. Kuomet egzistuoja pirmos nemokamos paslaugos galimybės – jie to nežino, kuomet galima gauti paskola ir pasidaryti ilgą grąžinimo laikotarpį – jie to nežino, kuomet galima gauti papildomų dovanų už tai, kad laiku grąžinote paskolą – jie to nežino… Matyti, jog žmonės skolinasi labai impulsyviai ir tai yra aišku ne tik iš to, kad daugelis žmonių pasiskolinę nebegali pinigų grąžinti, tačiau tuo pat metu pažiūrėjus atliktas apklausas. Kadangi Lietuvoje paskolos ir kreditai yra labai puikiai pažįstami, tai daroma vis daugiau tyrimų siekiant išsiaiškinti, ar tikrai tokio pobūdžio paslauga yra tinkama ir ar jos reikia mūsų visuomenei.

Mes jums galime pateikti pagrindinę rekomendacija. Būtinai detaliai išsianalizuokite visus realiausius variantus prieš tai, kai pasirašėte sutartį su kuria nors konkrečia firma. Kuo daugiau palyginimų turėkite-  tuo geresnį variantą pavyks rasti. Tik tai suvokęs nesusidursite su tokio pobūdžio problemomis, kaip negebėjimas grąžinti pinigų. O būtent apie tai mes ir norėtume šiek tiek pakalbėti.

Daugelis taip giria greitojo kredito kompanijas, kadangi iš jų pasiskolinti yra daug lengviau nei, pavyzdžiui, iš bankų. Ir grąžinimas dažniausiai yra kur kas paprastesnis. Jei turite paėmęs paskolą ir matote, kad laiku atiduoti paskutinio centro tikrai nepavyks, pirmiausią ką jums reikia padaryti, tai kreiptis į tą kompaniją ir paaiškinti esamą situaciją. Jose dirba specialistai kurie reguliariai susiduria su tokio tipo žmonėmis, taigi turi paruošę alternatyvas, kurios būtų naudingos ir įmonei ir tiems, kurie negali pinigų grąžinti.

Dažniausiai yra siūloma prasitęsti grąžinimo laikotarpį. Taip, tokia paslauga egzistuoja, tačiau už ją reikia papildomai susimokėti. taigi, jums ir taip finansiškai sunku ir dar papildomos išlaidos. Aišku, kad nesusidurtumėte su tokio pobūdžio bėdomis tai pirmiausia reikia iškart apgalvoti, per kokį laiko tarpą pinigus gebėsite grąžinti. Taigi, tai pats palankiausias būdas gauti šiek tiek daugiau laiko pinigų grąžinimui. Kitose šalyse, pavyzdžiui Estijoje ( http://laenude.com/ ) – dažnai individualiai bendraujant tarp asmens, kuris pasiskolino ir verslininko galima surasti ir nemokamą kompromisą. Lietuvoje tokios galimybės taip pat egzistuoja. Šiuo atveju, svarbiausia yra tarpusavio kontaktas ir tuomet galėsite rasti geriausią sprendimą. Internetu bendrauti yra kur kas nepatogiau, nes dažniausiai žmones tramdo oficialumas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *