Bobutės paskola: bazinė informacija

Lietuvoje yra gana daug kreditą teikiančių kompanijų, tad apsispręsti, kuri konkrečiai labiausiai patenkintų jūsų poreikius yra gana sunku. Vienas iš šiuo metu labiausiai plintančių variantų yra Bobutės paskola. Vos įžengusi į lietuviškąsias ribas jis labai greitai tapo daugelio problemų sprendimų priežastimi. Svarbiausia, kad paskolos gaunamos labai paprastai, o sąlygos tiesiog pačios skatina skolintis. Kuomet greitai prireikia visos pagrindinės informacijos, kuri padėtų suvokt ar konkretus skolinimosi variantas yra pakankamai geras – pasimetame internetinėje erdvėje. Pateikdami pačią pagrindinę informaciją siekiame jums palengvinti gyvenimą. Juk Bobutės paskola – lietuviška, tai reiškia lengvai suprantama ir mylima.

  1. Kreditą gali gauti tik tie asmenys, kurie atitinka šiuos reikalavimus:
  • yra LR piliečiai ir turi galiojantį asmens dokumentą
  • nėra paieškomi,
  • yra oficialiai pagal darbo sutartis dirbantys,
  • kurių mėnesinės pajamos ne mažesnės negu 500 Lt,
  • neturi pradelstų įsiskolinimų,
  • finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršija 40% mėn. pajamų.

Jei visi išsikelti reikalavimai jums tinkami, sekantis žingsnelis yra išsiaiškinti, kokio dydžio kreditas jums yra tinkamas. Jis gali varijuoti priklausomai nuo pinigų sumos, kurią gaunate kiekvieną mėnesį, tiksliau, algos. Maksimali suma, kurią galite gauti yra 10 000 litų. Ją skolintis galite net ir pačio pirmo paskolos prašimo metu.

2. Paskolų grąžinimo laikotarpis varijuoja priklausomai nuo to, kokią pinigų sumą pasiskolinote. Kuo ji didesnė, tuo daugiau dienų turėsite kreditui grąžinti. 

  • Greitieji 200-1500 Lt kreditai suteikiami 10, 20 arba 30 dienų terminui.
  • Vartojimo 200-10 000 Lt paskolos suteikiamos 2-36 mėnesių laikotarpiui.

Jei dėl kokių nors priežasčių, kredito grąžinimas Jums tapo sunkiai įveikiama problema, turite kuo skubiau kreiptis į firmą, kuri atsižvelgdama į tai, kiek pinigų jau grąžinote ir kokių palūkanų metu skolinotės, galės suteikti informaciją, kiek pinigų teks primokėti už tai, kad grąžinimo laikotarpis yra pratęsiamas. Kuo anksčiau pranešite kad pinigų grąžinimas jums yra komplikuotas, tuo geriau jums bus patiems. Ypač nukenčia tie, kurie apie tai informuoja beveik pasibaigus laikotarpiui, per kurį pinigus reikia grąžinti. Taip jie permoka daugiausiai. Paprasčiausiai, vertinkite savo situaciją.

3. Bobutės paskola suteikiama nuo 200 iki 10 000 litų. Net ir pirmą kartą skolinantys asmenys turi teisę prašyti didžiausio kredito. Bobutės paskola yra vienas iš variantų Lietuvoje, kuris orientuojasi į dideles pinigų sumas, tad jei jums reikia vos poros šimtų litų rekomenduojame kreiptis į tokias firmas, kaip LitCredit, kurios siūlo pasiskolinti tik tokio dydžio sumeles.

Bobutės paskola Lietuvoje sparčiai plinta. Tai tik įrodo, jog sąlygos tenkina ir daugelis mielai skolinasi būtent iš šios firmos. Jei ir jums reikia paskolos, kuri padėtų sutvarkyti visas finansines bėdas – kreipkitės į Bobutės paskolą, kuri visapusiškai parems jus tada, kai reikia pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *