Apranga tobulam karnavalui

Kiekvienas nori, kad jo rengiama šventė būtų kuo įspūdingesnė. Vieni tokią atmosferą stengiasi sukurti samdydami klounus, fakyrus, šokėjus… Kiti stengiasi sužavėti maistu, o jei jūsų finansai yra riboti, o fantazija – begalinė, mes sakome, kad šventę lengviausia yra pagyvinti sukuriant tam tikrą karnavalą. Visi turės ateiti apsirengę kostiumais, kurie puikiai atspindės motyvus. Pigūs drabužiai internetu tai galimybė susikurti kuo įspūdingesnę aprangą už labai minimalias sąnaudas. Žinoma, panaudotus drabužius galima dėvėti dar daug kartų, tačiau kada kaina tokia nedidelė – nebaisu ir išmesti.

Priklausomai nuo temos galite varijuoti drabužiais. Kadangi tokio tipo karnavaliniai gimtadieniai ar kitos šventės jau yra paplitusios kurį laiką, tai gan nebėra naujiena mūsų tėvynėje. Galbūt todėl stengiamasi sugalvoti vis kuo originalesnes temas. Anksčiau pati pagrindinė buvo apsirengti kaip nors baisiai. Šiuo metu, tai nebėra nei įdomu, o juolab labiau primena amerikietišką šventę – Helovyną. Taigi, organizatorius turėtų sugalvoti originalią temą, o svečiai neriboti savo fantazijos ir rasti kuo labiau stebinančią aprangą. Žiūrėkite šiek tiek plačiau. Jei tema – raganos, galite sugalvoti labai daug skirtingų variantų, kaip vandens, oro, ugnies ar meilės ragana… Venkite negatyvo, nes tokiose šventėse dažniausiai nesinori matyti juodai apsirengusių žmonių.

Sugalvoti kuo originalesnę temą nebus lengva. Nors internete yra gausu pasirinkimų, tačiau dauguma jų jau nuvalkioti. Geriausia, sugalvoti savo variantą. Žinoma, nepersistenkite, nes jei įvertinus svečių finansus matote, kad nuomotis kostiumų jie negalės – sugalvokite tokią temą, kurį nereikalautų labai daug papildomų finansų. Pavyzdžiui – stilingos tunikos gali būti vilkimos ir būnant princese ir būnant ragana. Varijuokite ir žaiskite su drabužiais.

  1. Tema susijusi su vandeniu: undinės, žuvys, jūros gyventojai…
  2. Dievai ir deivės. Galite apsiriboti lietuviškais pagoniškais dievukais.
  3. Čigonų balius. Reikalauja labai minimalių išlaidų, o ir tinkamai parinkus muziką galime sukurti nuostabią atmosferą.
  4. Pasakų personažai padės prisiminti vaikystę ir pasijusti maloniai.
  5. Nors profesijų atstovai yra kiek nuvalkiota tema, galite bandyti varijuoti – požemių profesijų atstovai ir panašiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *